Description
✔️Screen Size: 23.8 inch; Backlight: LED LCD; Laptop LCD Screen Resolution: 1920x1080 FHD ✔️Screen Number: for HP 24-D 24-dp0014 24-dp1280 24-dp0124 24-dp0161 24-dp100la 24-dp0224 24-dp0140z 24-dp0158qe 24-dp0160 24-dp0180 24" Borderless LCD Screen All-in-One Touchscreen 23.8" FHD ✔️Warranty period: 3 months;Screen Number: LM238WF5-SSE5 LM238WF5(SS)(E5) LM238WF5 SS E5 ✔️Before buying, please check the model and size resolution to make sure 100% this is the correct item you need. ✔️Please refer to the following instructions, compatible, if you have any problems with the installation, you can contact us
Screen Model: for HP 24-D 24-dp0014 24-dp1280 24-dp0124 24-dp0161 24-dp100la 24-dp0224 24-dp0140z 24-dp0158qe 24-dp0160 24-dp0180 24" Borderless LCD Screen All-in-One Touchscreen 23.8" FHD