PGENDAR 19V 3.42A 65W AC Adapter Charger A18-065N3A for Swift SF514-54T SF514-54GT($13.99Value)
Description
Input: 100-240V 50-60Hz PK-Power products are CE / FCC / RoHS certified, tested by the manufacturer to match and / or exceed the OEM specification OVP, OCP, SCP Protection (OVP: Over Voltage output Protection. OCP: Over Current output Protection. SCP: Short Circuit output Protection) Compatible: 19V 3.42A 65W AC Adapter Charger A18-065N3A For Swift SF514-54T SF514-54GT Our After Sale Service: Our friendly and reliable customer service will respond to you within 24 hours. PGENDAR 19V 3.42A 65W AC Adapter Charger A18-065N3A For Swift SF514-54T SF514-54GT